Operator linii pakującej (k/m)
Polarica Sp. z o.o.
Niemierzyno k/ Świdwina
3 520 - 4 664 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 5543892, z dnia 2021-09-21

Firma Polarica Spółka z o.o. to liczący się w Polsce i w Europie producent owoców mrożonych. Firma powstała w 1989 r. i należy do szwedzkiej firmy Polarica AB. Produkcja opiera się na owocach jagodowych uprawianych lub naturalnie rosnących w Polsce (truskawki, porzeczki, maliny, wiśnie, jagody leśne). W ofercie mamy również mrożone owoce egzotyczne, sprowadzane z Peru, Chile, Kostaryki, Wietnamu, Turcji np. mango, ananasy, pestki granatu, borówka amerykańska. Nasze produkty trafiają do różnych segmentów rynku w Europie i nie tylko – producentów wsadów jogurtowych, liofilizatów, dżemów i konfitur.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Niemierzyno k/ Świdwina

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • ustawianie parametrów maszyny,
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy maszyn, zmiany ustawień
  • załadunek surowca wózkiem widłowym na maszynę
  • kontrola jakości nadruków na opakowaniach detalicznych
  • utrzymywanie wyznaczonego tempa pracy.

Wymagania

  • posiadania uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (bądź chęci szybkiego uzyskania w/w uprawnień),
  • doświadczenia w obsłudze maszyn,
  • zmysłu technicznego i zdolności manualnych,
  • odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości,
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie zasadnicze (3520 zł - 4664 zł brutto/miesiąc ) + premia uzależniona od wyników wydajności (do 35%),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • świadczenia pozapłacowe,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Polarica Sp. z o.o. z siedzibą w Niemierzynie, 78-300 Świdwin, Niemierzyno 3.

Poznaj