Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Operator linii technologicznej, Operator wózka widłowego

Certus Technologie Budowlane Sp z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4767 dni temu

Ogłoszenie numer: 144335, z dnia 2011-04-20

Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.jest producentem szlachetnej kostki brukowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • obsługa pełnoautomatycznej linii do produkcji kostki brukowej

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • wynagrodzenie min.5200zł (brutto) operator linii technologicznej
  • wynagrodzenie min.3600zł (brutto) operator wózka widłowego