Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator maszyn CNC
LEVEL WORK
Opole, Ozimek, Chrząstowice, Krasiejów, Staniszcze Małe, Dobrodzień, Tarnów Opolski, Nakło, Suchy Bór, Lędziny
30 dni temu
Miejsce pracy: Opole, Ozimek, Chrząstowice, Krasiejów, Staniszcze Małe, Dobrodzień, Tarnów Opolski, Nakło, Suchy Bór, Lędziny
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie,
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,
  • usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • kontrola jakościowa produktów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane wykształcenie min. zawodowe techniczne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie i dodatki,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.