Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn Przeładunkowych

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Bydgoszcz

72 dni temu

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali - spółka należąca do CELSA Group prowadzi rekrutację do jednego z oddziałów złomowych na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres zadań:
  • obsługa dźwigów samojezdnych w celu rozładunku i załadunku złomu (z wagonów i
    samochodów ciężarowych
  • załadunek materiału do maszyny przerobowej
  • segregacja i hałdowanie złomu według klas złomu
  • obsługa placu składowego
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – mile widziane techniczne
  • uprawnienia kategorii II Ż (żurawie samojezdne) lub koparek jednonaczyniowych
  • praktyczne umiejętności posługiwania się żurawiem typu Fuchs lub podobnym
  • doświadczenie w pracy na żurawiach samojezdnych będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie, w bezpiecznych warunkach,
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
Administratorem danych jest Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowiec Św. 27-400, Samsonowicza 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Maszynista Maszyn Transportowo-Dźwigowych

Maszynista maszyn transportowo-dźwigowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się bieżącą obsługą maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w przemyśle ciężkim, branży budowlanej, transporcie i temu podobnych. Do obsługiwanych przez maszynistę urządzeń mogą należeć żurawie samochodowe, kolejowe, lub samojezdne, wywrotnice kolejowe, wyciągi szybowe, suwnice, przepompownie, przenośniki taśmowe, wózki jezdne, dźwigi towarowe i ...
Maszynista Maszyn Transportowo-Dźwigowych Praca Maszynista Maszyn Transportowo-Dźwigowych