Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator maszyn rolniczych – praca mobilna
Polhoz Sp. z o.o.
Szymankowo między Tczew a Malbork
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
23 dni temu

Ogłoszenie numer: 4961890, z dnia 2021-07-02

 Prężnie działająca i rozwijająca się firma o profilu produkcji roślinnej.

Miejsce pracy: pomorskie / Szymankowo między Tczew a Malbork

Opis stanowiska

Gospodarstwo rolne działające na pomorzu, produkcja roślinna, zatrudni  operatorów maszyn i urządzeń  rolniczych. Do obowiązków pracownika  będzie należało:

  • obsługa maszyn rolniczych (ciągnik, ładowarka, opryskiwacz)
  • wykonywanie pracy polowych, związanych z produkcją roślinną
  • codzienna obsługa i konserwacja maszyn rolniczych
  • sprawdzanie stanu technicznego narzędzi, maszyn i urządzeń rolniczych, usuwanie usterek i niewielkich uszkodzeń
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń rolniczych
  • inne prace zlecone w zakresie utrzymania porządku i czystości na terenie placówek gospodarstwa

Wymagania

  • prawa jazdy kat. B, T lub B+E
  • doświadczenia lub chęci do nauki obsługiwania specjalistycznego sprzętu
  • dyspozycyjność oraz chęci do pracy
  • gotowość do pracy na wolnym powietrzu w zmiennych warunkach atmosferycznych

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych i ubezpieczenia
  • szkolenie wstępne