Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn

LeasingTeam Group

Granowo

7 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Granowo
Nr ref.: 0019051
Rodzaj pracy: Praca stała
Zakres obowiązków:

PRACA W MIEJSCOWOŚCI: NIEPRUSZEWO

  • Praca przy produkcji farb - Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Nadzór i kontrola jakości produktów i procesu produkcyjnego;
  • rejestracja i kontrola przepływu materiałów, produktów.
Oczekiwania:
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • mile widziane średnie wykształcenie;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, skanera, urządzeń elektronicznych;
  • dokładność, cierpliwość.
Oferta:
  • wynagrodzenie miesięczne nawet do 3600 zł brutto;
  • umowa o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Klienta;
  • darmowy posiłek w ciągu dnia i napoje (kawa, herbata, czekolada)
  • dostawa świeżych owoców w każdym tygodniu;
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie