Operator Obrabiarki Numerycznej CNC

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Bydgoszcz

6 dni temu

 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy

ogłaszają nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: średnie techniczne,
  • specjalność mechaniczna,
  • doświadczenie: min. 2 lata na stanowisku operatora obrabiarek CNC,
  • umiejętność obsługi tokarek CNC lub automatu tokarskiego CNC,
  • znajomość sterowania Heidenhain, TurnPlus,, CNC Pilot 640, Fanuc 32i,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • umiejętność pracy w zespole.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa tokarek CNC.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
Kontakt:

Informacji na temat szczegółowych wymagań kwalifikacyjnych udziela
kierownik Wydziału Mechanicznego - PC p. Jarosław Schneider
tel. 52 - 36 28 730, kom.608398036.

Oferty przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do 31.10.2019 r.

Dział Personalny

Ul. Szubińska 107

85-915 Bydgoszcz

lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC