Operator oklejarki

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin k/Poznania

89 dni temu

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, wiodącym producentem opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym do 10 kolorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pełen etat i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczność oraz otwartość na nowe przedsięwzięcia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn