Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Produkcji

DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wędkowy k. Tczewa

120 dni temu

Operator Produkcji
Miejsce pracy: Wędkowy k. Tczewa

DOVISTA Polska Sp. z o.o. i spółki Grupy VELUX są największym producentem i eksporterem okien w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł rocznie. Zatrudniają prawie 4250 osób, w tym 2400 osób w fabrykach firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.

 

DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc  razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Chciałbyś dojeżdżać do pracy za darmo? Lepiej nie mogłeś trafić. DOVISTA Polska to największy w kraju producent stolarki okiennej, oferujący ciekawą pracę z bogatym pakietem benefitów.

 

KOGO SZUKAMY:

 

Operatorów produkcji do takich zadań jak: montaż, szklenie, malowanie okien, obsługa maszyn w procesie produkcji okien oraz pakowanie gotowych zamówień

 

WYMAGANIA:

 • Dbałość o szczegóły
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00; 14;00-22:00;22:00-06:00)
 • Chęć do pracy - Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników
 • Darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego (od 2850 zł brutto przy pełnej dostępności do pracy)
 • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!
 • Comiesięczne premie
 • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, dodatek wakacyjny, wyprawki szkolne, wyprawki dla noworodków, wyjścia integracyjne itd.)
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Dofinansowanie do karty sportowej
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Dovista Polska Sp. z o.o. Informacje dot. ich przetwarzania znajdują się na stronie internetowej http://dovista.pl/kariera/index.html

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji