Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator produkcji
Randstad Polska Sp. z o.o.
Skarbimierz-Osiedle
19 dni temu

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz!

Wyślij nam swoje CV lub SMS o treści operator na numer w ogłoszeniu a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + liczne dodatki (od 3491 brutto + premia + dofinansowanie dojazdu + dofinansowanie do posiłków)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) z możliwością przejścia bezpośrednio do Pracodawcy
  • praca w systemie dwu lub trzyzmianowym
  • pakiet benefitów
zadania
  • prace montażowe przy produkcji siedzeń samochodowych
  • wstępna kontrola jakości
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS o treści Operator pod numer podany w ogłoszeniu.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.