Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator (Ustawiacz) Maszyn Produkcyjnych

Eldisy Polska Sp. z o.o.

Komorniki k. Środy Śląskiej

9 dni temu

Zajmujemy się produkcją uszczelek do przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Naszymi odbiorcami są m.in.: Audi, Volkswagen, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Miele, B/S/H.

Do naszej fabryki w Komornikach k/Środy Śląskiej w związku z uruchomieniem nowego projektu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator (Ustawiacz) Maszyn Produkcyjnych
Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej
Naszym pracownikom oferujemy:
  • wynagrodzenie do kwoty 4 000,00 zł brutto,
  • wsparcie w realizowaniu pasji życiowej – dofinansowanie do 1000 zł w roku,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta; wyprawka szkolna dla dzieci pracowników; karty sportowo-rekreacyjne OK System; premia urodzinowa; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 000,00 zł,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

 

Informacje o firmie dostępne na:www.pracujweldisy.pl

Proszę o zawarcie w aplikacji CV zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rodo@eldisy.pl.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn 
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn