Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator wiertnicy poziomej

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elgrunt

Pomorskie

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 3467804, z dnia 2020-07-14

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT z siedzibą w Gdyni - realizuje budowy na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • bsługa wiertnicy poziomej (TYP: WPS)

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wiertnicy poziomej
  • książeczka operatora
  • doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj

Elgrunt Sp. z o.o.

Wykonawca robót w zakresie budownictwa sanitarnego, inżynieryjnego i elektroenergetycznego.

Poznaj stanowisko: Operator Koparki
Operator koparki jest operatorem maszyn do robót ziemnych wyspecjalizowanym w obsłudze i wykorzystaniu koparki celem realizacji projektów drogowych, budowlanych, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje prace ziemne, weryfikuje wskazania urządzeń pomiarowych, reaguje w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Operator koparki ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne i wszystkich osób przebywających w ...
Praca Operator Koparki