Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator wózka widłowego - regały wysokiego składowania (m/k)

Pin Personal

Małopolskie

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 2402971, z dnia 2019-04-17

Dla naszego stałego klienta poszukujemy operatora wózka widłowego. Zlecenie stale. Wysokie składowanie.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Komisjonowanie towarów ręczne i z wózkiem widłowym
  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek europalet oraz gitterboxow (metalowych skrzyń)
  • Rozmieszczenie towarów na regały
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2)
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie w pracy z regalami wysokiego składowania

Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Zakwaterowanie - praca w Niemczech
  • Opiekę koordynatora

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)