Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator wózka widłowego

e&a Sp.z.o.o

Warmińsko-mazurskie

15 dni temu

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Helmond. Jest to magazyn spożywczy w którym panuje temperatura od 0 do 4 stopni i znajdują się tam zapakowane produkty spożywcze typu: sałatki owocowo-warzywne, nabiał, sery i wiele innych.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Holandia, Helmond

Zakres obowiązków:
 • kompletowanie i układanie zamówień za pomocą wózka widłowego bocznego
Wymagania:
 • język angielski lub holenderski w stopniu dobrym
 • uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie na wózkach reachtruck (wysokiego składowania) co najmniej 6 miesięcy,
 • gotowość do dłuższej współpracy,
 • systematyczność i sumienne wykonywanie pracy,
 • odporność na chłód ( temperatura ok +4 stopni)
Oferujemy:
 • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • atrakcyjne wynagrodzenie 11,98 €/h brutto + dodatki
 • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem;
 • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
 • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,30% dochodów brutto;
 • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
 • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce;
 • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika;
 • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
 • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za przesłane aplikacje.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."

Poznaj

e&a Sp.z.o.o

HISTORIA

Biuro firmy E&A zostało utworzone w 2000r i wchodzi w skład grupy kapitałowej T-Group skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. Powodem powołania do życia naszej firmy była specyfika rynku pracy Śląska, przede wszystkim Opolszczyzny, a także specyfika rynku pracy tymczasowej w Holandii. Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN. Biuro E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą.

DZIAŁALNOŚĆ

W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii (biura naszych kontrahentów znajdują się w: Tilburgu, Zaandam, Hoogeveen, Nistelrode, Veenendaalu, Zwolle, Barendrechcie, Mechelen, Hoogstraten). Naszym kandydatom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia - posiadamy aktualne oferty pracy od zaraz w Holandii. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii. Ich liczba stale wzrasta.
Poszukujesz pracy na atrakcyjnych warunkach i jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia za granicą, już dzisiaj wypełnij formularz rejestracyjny. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników.

CERTYFIKATY

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385.
Jesteśmy członkiem związku pracodawców OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy). Głównym priorytetem OKAP-u jest dbałość o dobry wizerunek branży agencji zatrudnienia, poprzez zapewnienie przestrzegania przepisów, respektowania standardów uczciwej konkurencji przez podmioty związane z sektorem agencji pracy. W czerwcu 2014 roku E&A Sp. z o.o. wypełniła wymagania proceduralne i uzyskała CERTYFIKAT JAKOŚCI OKAP.
Uczestniczymy również w programie „Firma wiarygodna finansowo” co potwierdza, że nasz podmiot nie posiada zadłużenia i cechuje nas stabilność finansowa.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1673)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (79)
Przemyśl (30)
Podlaskie:
Białystok (103)
Suwałki (39)
Łomża (25)
Pomorskie:
Gdańsk (400)
Gdynia (154)
Słupsk (48)
Śląskie:
Katowice (465)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (97)
Elbląg (46)
Ełk (17)
Wielkopolskie:
Poznań (503)
Kalisz (44)
Konin (43)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (259)
Koszalin (58)
Kołobrzeg (23)
Auchan (113)
Tesco (517)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (18)
STRABAG (12)
ABB (77)
Accenture (242)
Luxoft (193)
PKO BP (268)
KPMG (33)
Orange (21)
IKEA (2)
Budimex (24)

Rekrutują z Praca.pl