Operator Wózka Widłowego

IKEA Retail sp. z o.o.

Janki k/Warszawy

20 dni temu

Dołącz do zespołu IKEA Janki k/Warszawy

Operator Wózka Widłowego (1/2 lub 3/4 etatu), IKEA Retail, Janki k/Warszawy

O TOBIE


W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia. To my zadbamy o kompleksowe wdrożenie Cię w Twoje przyszłe obowiązki.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, lubisz pracę w zgranym zespole, to oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Abyś mógł sprawnie wykonywać swoje zadania, musisz posiadać uprawnienia na wózki widłowe.

 

TWÓJ DZIEŃ RAZEM Z NAMI


Na tym stanowisku będziesz:

  • przyjmować oraz rozładowywać towar na terenie sklepu i nowoczesnego magazynu – ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu (m.in. wózki widłowe),
  • kompletować zamówienia dla klientów,
  • pracować w trybie zmianowym, m.in. w godzinach nocnych, w soboty oraz niedziele handlowe.
POZNAJ NASZ DZIAŁ


Praca w dziale Przepływu Towaru to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to #TyJesteśZmianą.

 
NIEZALEŻNIE OD WYMIARU ETATU, CZEKAJĄ NA CIEBIE M.IN.
  • umowa o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie w Twoje przyszłe obowiązki,
  • jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej, pomożemy Ci uzyskać uprawnienia na wózki widłowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatek nocny w wysokości 6 zł brutto na godzinę,
  • wiele benefitów m.in karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, prywatny plan emerytalny, bilety do kina, i wiele innych,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie obfitych posiłków,
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, itp.

Poznaj

IKEA Retail sp. z o.o.

Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi. Naszą ideą biznesową jest oferowanie szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.

Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki optymalizacji całego łańcucha wartości, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami, inwestowaniu w zautomatyzowaną produkcję oraz produkowanie dużych wolumenów. Nasza wizja to coś więcej niż wyposażenie domu. Chcemy polepszać jakość codziennego życia wszystkich ludzi, na których nasza firma ma wpływ.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego 
Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Praca Operator Wózka Widłowego