Operator Wózka Widłowego

Żabka Polska Sp. z o.o.

Plewiska (pow. poznański)

21 dni temu

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • transport towaru w obszarze całego magazynu
  • praca w systemie III zmianowym
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna)
  • autobus pracowniczy
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • wyrabiamy uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • parking pracowniczy
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.