Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator wtryskarek / Montażysta (k/m)
TMR Plastics Sp. z o.o.
Bydgoszcz
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
44 dni temu

TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, oferuje kompleksowe rozwiązania produktowe, w tym między innymi dobiera materiały termoplastyczne najlepiej spełniające potrzeby technologiczne klientów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • kompletowanie, montaż oraz kontrola detali;
  • weryfikacja i oddzielenie detali wadliwych od detali właściwych;
  • pakowanie odpowiedniej ilości detali i kontrolowanie ich ilości zgodnie ze zleceniem produkcyjnym;
  • prawidłowe gospodarowanie materiałami z tworzywa sztucznego używanymi w procesie produkcyjnym w tym minimalizacja odpadów z tworzyw sztucznych oraz mielenie pozostałości poprodukcyjnych;
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia regulaminowa + dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie trzyzmianowym,
  • doskonalenie swoich umiejetności w międzynarodowej Firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy.