Operator żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS

AMS Metal Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679058, z dnia 2019-10-07

AMS Metal jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 20 lat.

Działamy na rynku polskim i międzynarodowym.
Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS ATLAS
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6- mcy
  • Uprawnienia do obsługi maszyn typu FUCHS ATLAS (żuraw samojezdny IIŻ)
  • samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3
  • Wykształcenie zawodowe
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • praca od poniedziałku do piątku
  • dofinasowanie do posiłków
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn