Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator żurawia

MLS - Personaldienstleistung GmbH

Pomorskie

121 dni temu

MLS – Firma rodzinna z wizją.

Firma MLS została założona 20 lat temu jako jednoosobowa działalność, w rodzinnym domu w Kalsdorf.

Rozwinęliśmy się do największej spółki w Styrii zatrudniamy  ponad 1000 aktywnych osób.

Dla pracowników oznacza to pracę z firmą, która ceni wartości takie jak zaufanie, otwartość i uczciwość.

Po stronie klienta MLS oznacza niezawodność, kompetencje i wyjątkową zdolność kredytową.

Wszystkie życzenia klientów są szybko i profesjonalnie realizowane przez przeszkolonych kierowników.

Miejsce pracy: Tirol/Vorarlberg

Zakres obowiązków:
  • umiejętność obsługi żurawia z kabiny albo za pomocą sterowania zdalnego
Wymagania:
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
Oferujemy:
  • praca na warunkach austriackich
  • 13,83€ / za godzinę od 01. Maja 2018  - 14,19 €/za godzinę
  • diety: 26,40€
  • 13 i 14 pensja
  • możliwość nadgodzin
  • 25 dni płatnego urlopu BUAK
  • zakwaterowanie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość stałej współpracy
  • opieka polskiego koordynatora

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (683)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (95)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (688)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1518)
Radom (55)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (109)
Nysa (6)