Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun / Asystent osób (wymagany język angielski)

Trenkwalder

Lubelskie

24 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: OP/POL/0518
Obowiązki:
  • praca w Wielkiej Brytanii,
  • udzielanie pomocy osobom z niepełnosprawnościami i chorobami,
  • wsparcie we wszystkich codziennych czynnościach - również związanych z higieną.
Wymagania:
  • gotowość do relokacji i pracy w Wielkiej Brytanii,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • empatia, cierpliwość, współczucie,
  • chęć pomagania, umiejętności słuchania.
Oferujemy:
  • pracę od zaraz,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • opłacenie zakwaterowania,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Asystent Osoby Niepełnosprawnej

Asystent osoby niepełnosprawnej, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, świadczy usługi opiekuńcze i rehabilitacyjne osobom niepełnosprawnym. Osoba zatrudniona w tym charakterze organizuje szczegółowy program rehabilitacyjny i realizuje go w miejscach ku temu przeznaczonych a także w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej. Asystent wyręcza także podopiecznych w niektórych czynnościach związanych z ich życiem codziennym, ...
Asystent Osoby Niepełnosprawnej Praca Asystent Osoby Niepełnosprawnej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (866)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1784)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)