Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekun Klienta Beauty / Przedstawiciel Handlowy (kosmetyka profesjonalna)

Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.

Warmińsko-mazurskie

141 dni temu

PRODUCENT I DYSTRYBUTOR KOSMETYKÓW POSZUKUJE

W WYBRANYCH REGIONACH KRAJU:

WYBRANE REGIONY W POLSCE: Mazowieckie, Opolskie, Warmia i Mazury, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Podkarpackie

ZADANIA:
  • Kochasz kosmetyki i pracę w terenie?
  • Potrafisz prowadzić spotkania handlowe, a Klienci uwielbiają Cię słuchać i chcą z Tobą współpracować?
  • Bez problemów przeprowadzisz spotkania, szkolenia i pokazy zabiegów kosmetycznych?
  • Umiesz się zorganizować?
  • Praca pod presją czasu i wyników to Twój żywioł?
  • Sprzedaż, to dla niej żyjesz?
NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
  • Organizowanie pokazów zabiegowych oraz sprzedaż kosmetyków w salonach, klinikach dermatologicznych i hotelach ze strefami SPA.
  • Sprzedaż produktów kosmetycznych, tworzenie ofert handlowych oraz tworzenie kreatywnych koncepcji na przekonanie Klientów do siebie i marki.
  • Praca w oparciu o plany sprzedażowe.
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe.
  • Bardzo wysokie umiejętności organizacyjne (praca w terenie).
WYMAGANIA:
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia - WARUNEK KONIECZNY.
  • Mile widziani dawni i obecni przedstawiciele innych marek kosmetycznych, szczególnie z sektora kosmetyki profesjonalnej.
  • Bardzo dobra znajomość branży.
  • Doświadczenie kosmetyczne (ukończona szkoła kosmetyczna, studia wyższe kierunki:
  • kosmetyka, kosmetologia lub fizjoterapia).
  • Doświadczenie sprzedażowe poparte wynikami w sprzedaży.
  • Determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników. Praca na planach sprzedażowych.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i wysokie zaangażowanie.
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych i profesjonalnych relacji z klientem.
  • Realizowanie założeń sprzedażowych.
  • Posiadanie własnego pojazdu warunek konieczny.
OFERUJEMY:
  • Duże wsparcie firmy przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Cykliczne szkolenia.
  • Pomoc doświadczonych kolegów w okresie wdrażania się.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (progresywny system wynagrodzenia, system prowizyjny i premiowy).
  • Kwartalny system premiowy.
  • Szkolenia i rozwój współpracy.
  • Wdrażanie swoich kreatywnych pomysłów.
  • Tablet i inne narzędzia niezbędne w pracy.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy