Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Order Picker
Axidus International Sp. z o.o.
Dolnośląskie
38 dni temu
Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika będzie należało m. in. wykładanie towaru z palet, załadunek i rozładunek kontenerów, zbieranie zamówień oraz przygotowywanie produktów dla konkretnego klienta.

Wymagania

  • dyspozycyjność do wyjazdu w wybranym terminie,
  • sprawność umożliwiająca podjęcie pracy fizycznej,
  • chęci do pracy od poniedziałku do soboty.
  • znajomość języka angielskiego (A2+),
  • mile widziani kandydaci z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie od zaraz,
  • tygodniowe wypłaty na konto,
  • umowę o pracę na warunkach holenderskich,
  •  ubezpieczenie pracownicze na cały okres pobytu,
  •  transport komfortowymi busami z Polski do Holandii
  • wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych,
  • możliwość przejścia z pracy tymczasowej na pracę stałą
  • po przepracowaniu 5 tygodni wypłacamy BONUS w wysokości 90 euro!
  • gwarancja minimum 32 godzin pracy na tydzień - w przypadku mniejszej liczby godzin wypłacamy ekwiwalent!
I. Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kołobrzeska 1/6-7, 10-442 Olsztyn (Polska), oraz Agencja Pracy Axipack B.V. z siedzibą w Capelle aan den Ijssel, Cypresbaan 39 (Holandia) występująca jako współadministrator danych osobowych.
II. Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania dancyh jest art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Pracy.
III. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych.
IV. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane będą przechowywane przez okres do 365 dni.
V. Przysługuje Państwu prawo do: - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji - dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do ich przenoszenia - wniesienia skargi do organu nadzorczego
VI. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
VII. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się mailowo pisząc na adres: biuro@axidus.pl lub telefonicznie +48509056809

Szukasz pracy za granicą? Oferujemy zatrudnienie w Niderlandach!

Nasza agencja pracy działa w wielu sektorach spożywczych i nie tylko na terenie Holandii południowej.Większość oferowanych przez nas pracy znajduje się w okolicach Rotterdamu. Z nami podejmiesz pracę tymczasową lub na dłuższy okres czasu. Każdy pracownik jest traktowany u nas indywidualnie. Jako agencja zapewniamy transport z polski do Holandii i z powrotem, zakwaterowanie (wspólne dla par i grup), pełne ubezpieczenie przez cały okres pobytu.

Aplikuj do nas i zrób pierwszy krok by rozpocząć pracę od zaraz!

Axidus Agencja zatrudnienia (nr Kraz 8517)

Rekrutacja dla Północnej Polski | Olsztyn
Tel.: +48797401095 ; +48509056809 ; +48780062300
Rekrutacja dla Południowej Polski | Opole
Tel.: +48797401094 ; +48509056902 ; +48512997550

Poznaj

Kim jesteśmy? W jaki sposób działamy? Jesteśmy agencją pracy tymczasowej dzięki której masz szansę podjąć pracę zarobkową w Holandii. Na Polskim rynku działamy już kilkanaście lat. Naszą uczciwość i legalność potwierdza nadany certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ 8517. Należymy również do prestiżowego związku agencji pracy OKAP. Co roku za naszym pośrednictwem zatrudnienie znajduje ponad 2000 osób. Zapewnimy Ci legalną pracę w Holandii (umowa jest podpisywana przed wyjazdem), zagwarantujemy zakwaterowanie (wspólne dla par i grup znajomych) w komfortowo urządzonych i w pełni wyposażonych mieszkaniach. Zapewnimy również szkolenie wstępne przed podjęciem pracy, odzież ochronną jak i obuwie robocze. Możesz liczyć również na zorganizowany transport do Holandii naszymi komfortowymi busami. Słowem załatwimy wszystko za Ciebie!