Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Organizator Szkoleń

ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Gdańsk Oliwa

167 dni temu

Wydawnictwo ODDK Sp. z o.o. Sp. K. w Gdańsku
czołowy wydawca literatury fachowej dla biznesu zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oferty programowej, nadzór i realizację szkoleń.

Główne zadania:
  • aktywne pozyskiwanie klientów na szkolenia,
  • współpraca z wykładowcami i trenerami,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalny wizerunek firmy,
  • wspieranie działań promocyjnych,
  • techniczne przygotowanie szkoleń,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne,
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji z innymi,
  • umiejętność organizacji pracy, planowania i wyznaczania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju.

Poznaj

Wydawnictwo ODDK – Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Spółka z o.o. w Gdańsku – jest jednym z większych prywatnych wydawnictw w Polsce, o silnej pozycji na rynku, działającym od 1987 roku. W swojej ofercie posiada ponad 1350 tytułów z zakresu rachunkowości, finansów, prawa pracy, prawa gospodarczego, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń