Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Osób o przedsiębiorczym sposobie myślenia, którym powierzymy na zasadach wyłączności przedstawicielstwo handlowe w określonym regionie Polski.

NOWYTECH POLSKA Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, północna część województwa wielkopolskiego oraz wschodnia część zachodniopomorskiego
praca stacjonarna
5520 dni temu

Ogłoszenie numer: 63160, z dnia 2009-04-21

UREALNIJ MARZENIA I ZAŁÓŻ WŁASNY BIZNES!!! Jesteśmy należącym do międzynarodowej grupy firm (NOVATIO Group) przedsiębiorstwem handlowym w dziedzinie dystrybucji materiałów do napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Od 1998 roku dostarczamy naszym klientom przodujące rozwiązania w branży utrzymania ruchu. Dla dalszego rozwoju naszej firmy i uzupełnienia naszego zespołu szukamy:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, północna część województwa wielkopolskiego oraz wschodnia część zachodniopomorskiego

Opis stanowiska

Bezpośrednia sprzedaż produktów poprzez ich prezentację u klientów instytucjonalnych przez 5 dni w tygodniu, w tym: - samodzielne zdobywanie nowych klientów, - utrzymanie kontaktów handlowych ze stałymi klientami. Zadanie wymaga codziennego bycia w trasie, każdorazowo z możliwością powrotu do domu.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, silna motywacja do ciężkiej pracy z nastawieniem na długofalowy sukces, kreatywność w działaniu i przedsiębiorczy sposób myślenia, stabilna sytuacja rodzinna oraz finansowa, własny samochód; mile widziane doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności oraz sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy

Możliwość urealnienia marzeń oraz długotrwałą współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną, bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne a także niezbędne narzędzia do wykonywania zawodu handlowca, atrakcyjny system gratyfikacji prowizyjnej. Po 3 miesiącach samochód firmowy i telefon komórkowy, stałą pomoc zespołu przedstawicieli z 10-letnim doświadczeniem, możliwość szybkiego awansu w kraju a także za granicą dla osób z umiejętnością języków obcych (angielski, niemiecki). Preferowane osoby z miejscowości: Piła, Wałcz, Chodzież, Złocieniec, Czarnków i okolica.