Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
OSÓB (VANSELLER) DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW WYPRZEDAŻOWYCH I KOŃCÓWEK SERII W MIEJSCOWOŚCIACH DO 25 TYS. MIESZKAŃCÓW

MARKSLOJD SP. Z O.O.
mazowieckie
praca stacjonarna
5368 dni temu

Ogłoszenie numer: 74288, z dnia 2009-09-04

FIRMA OŚWIETLENIOWA POSZUKUJE:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: "VANSELLER"

Opis stanowiska

Praca polega na sprzedaży produktów oświetleniowych (lampy, żarówki, świetlówki) z samochodu dostawczego do sklepów (elektryczne, agd, meblowe, przemysłowe itd.) zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży oświetlenia. Produkty te to końcówki serii, produkty pierwszocenowe i wyprzedażowe (II gatunek) w bardzo dobrych cenach. Wynagrodzenie stanowi prowizja od sprzedaży. Możliwa jest również sprzedaż dla tej grupy klientów produktów z katalogu.

Wymagania

  • Zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz
  • Chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Posiadanie samochodu dostawczego
  • Znajomość topografii województwa
  • Doświadczenie w handlu jako vanseller mile widziane

Oferujemy

  • Materiały marketingowe
  • Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej, technicznej i sprzedażowej
  • Udział w sukcesie prężnie rozwijającej się firmy oświetleniowej
  • Udział w ogólnopolskich akcjach promocyjnych
  • Możliwość korzystania ze sprawdzonych w branży oświetleniowej marek: Markslojd, Megaman, Disney