Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Partner Biznesowy

Allfinanz Sp. z o. o.

Lubuskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1977529, z dnia 2018-05-18

Jeśli masz już dość pracy w korporacjach, bankach, firmach ubezpieczeniowych, dość ciągłej presji przełożonych na realizację planów, bezosobowej atmosfery, ustalonych godzin pracy, braku możliwości awansu i niskiego wynagrodzenia

Dołącz do nas!

Będziesz swoim własnym szefem, sam decydujesz kiedy, gdzie i jak chcesz pracować. Ustalasz własne plany i cele, określasz wysokość swoich dochodów.

Pracuj w miłej atmosferze z ludźmi, którzy mają takie same zainteresowania jak Ty. Baw się dobrze ze swoją pracą, ciesz się swoimi osiągnięciami i rozpocznij niezwykłą karierę z nami.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Szukamy osób łatwo nawiązujących kontakty, systematycznych i przedsiębiorczych w celu rozszerzenia obszarów biznesowych.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • analizowanie potrzeb klientów
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych TFI
  • tworzenie grupy sprzedawców

Wymagania

  • zaangażowanie oraz chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • prosty i jasny plan kariery
  • uczciwy system prowizyjny
  • dodatkowy system premiowy
  • prywatna, ogólnopolska opieka zdrowotna
  • profesjonalne szkolenia
  • praca według zasady Work-Life balance

Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Poznaj

Allfinanz to spółka należąca do austriackiej grupy finansowej z kilkudziesięcioletnią tradycją działalności, w Polsce prowadzimy działalność od 1993 roku i zaliczamy się do grona pionierów na rynku usług pośrednictwa finansowego.

Naszym klientom oferujemy produkty oszczędnościowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe.

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym na rynku kapitałowym i na rynku ubezpieczeń. Działamy w oparciu o wymagane przepisami prawa zezwolenia:

1/ jako dystrybutor jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych lub tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. Podlegamy regulacji art. 32 ust. 2 ustawy o funduszach inwestycyjnych, posiadamy zezwolenie z dnia 16 października 2007 roku wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego na działalność polegającą na pośrednictwie w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych otwartych i specjalistycznych funduszy inwestycyjnych otwartych oraz tytułów uczestnictwa w funduszach zagranicznych.

2/ jako agent ubezpieczeniowy zarejestrowany w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11121432/A prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Przez kilkunastoletnią działalność w Polsce udowodniliśmy swoją stabilność finansową i rzetelną pozycję na rynku, stając się docenianą i wiarygodną firmą dla naszych partnerów biznesowych, klientów oraz Towarzystw, z którymi współpracujemy. Stanowi to jeden z najważniejszych filarów sukcesu i pozycji rynkowej naszej firmy. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. Posiadamy znakomitą opinię na rynku.

Przedstawiane rozwiązanie dla klienta powstaje po analizie jego obecnej sytuacji finansowej oraz aktualnie posiadanego portfela produktów finansowych i ubezpieczeniowych w odniesieniu do wytyczonych celów i potrzeb, które posiada.

Poznaj stanowisko: Partner Biznesowy

Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające sieci przedstawicielstw na terenie całego kraju i chcące rozszerzyć swoją działalność na ...
Partner Biznesowy Praca Partner Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)