Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Partner Kredytowy

mFinanse S.A.

Nowa Sól, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Słubice, Gubin

21 dni temu

miejsce pracy: Nowa Sól, Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Słubice, Gubin, Nr ref.: P_09.19
Potrzebne Ci będzie:
  • doświadczenie w branży pośrednictwa finansowego lub bankowości
  • umiejętność budowania relacji biznesowych i pozyskiwania klientów
  • umiejętności sprzedaży produktów kredytowych, w tym kredytów hipotecznych
  • kreatywność w sprzedaży
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu
  • wysoka etyka zawodowa
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych na rynku lokalnym ( agencje nieruchomości, deweloperzy)
  • porównywanie i wskazywanie klientom najlepszych rozwiązań finansowych
  • promowanie produktów oraz usług z oferty firmy
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Budowanie biznesu z jedną z najlepszych firm pośrednictwa finansowego
  • Unikalny model współpracy
  • Dostęp do pełnej gamy produktów kredytowych
  • Wdrożenie i wsparcie procesowe
  • Szkolenia
  • Pakiet Medicover

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

KrokZapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
KrokZaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
KrokRozmowa z bezpośrednim przełożonym
KrokRozmowa z Dyrektorem Regionalnym
KrokInformacja zwrotna z wynikiem rekrutacji
Poznaj stanowisko: Doradca Kredytowy
Doradca kredytowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za świadczenie usług doradztwa w zakresie doboru odpowiednich produktów kredytowych w ramach danej instytucji finansowej, lub prywatnej działalności. Osoby zatrudniane w tym charakterze charakteryzują się dogłębną, specjalistyczną wiedzą z zakresu finansów i ekonomii, oraz znajomością bieżącej oferty kredytowej, realiów i trendów ...
Praca Doradca Kredytowy