Partner

Kornblit & Partners Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

405 dni temu

Kornblit & Partners (wcześniej działający jako Krakowski Instytut Technologii) jest firmą doradztwa personalnego istniejącą od 1999 roku i jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich agencji rekrutacyjnych w branży finansowej.

Filozofia naszej firmy opiera się na tym, aby nie dostarczać usług w formie masowej tylko indywidualnej pracy nad każdym zleceniem.

Do grona naszych Klientów należą firmy z sektora finansowego oraz przemysłowego, zarówno średniej wielkości jak i duże korporacje.

Realizujemy projekty rekrutacyjne w oparciu o bardzo skuteczną technologię będącą sumą naszych wieloletnich doświadczeń.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Partner
Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Lokalizacje: cała Polska

  • jest to doskonała oferta dla osób posiadających doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na szczeblu general manager lub na podobnej pozycji,
  • były zaangażowane w sprzedaż,
  • mają minimum 20 lat doświadczenia zawodowego i rozległe kontakty biznesowe,
  • są niezależne finansowo,
  • energiczne i chętne do podejmowania nowych wyzwań.

W proponowanym przez nas modelu Partner jest zaangażowany w akwizycję w obszarze dużych firm i instytucji międzynarodowych.

Odpowiada za rozwój biznesu, korzystając z synergii płynącej ze współpracy z centralą Kornblit & Partners. Realizacja zleceń odbywa się w centrali, Partner ma funkcję koordynującą.

Zaletami propozycji jest bardzo duża samodzielność Partnera, brak ograniczeń dotyczących terytorium działania, homeoffice z pełnym wsparciem centrali stanowiącej zaplecze administracyjne, płaska hierarchia.

Poznaj stanowisko: Partner Biznesowy 
Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające sieci przedstawicielstw na terenie całego kraju i chcące rozszerzyć swoją działalność na ...
Praca Partner Biznesowy