Zobacz więcej ofert pracy

Personel pomocniczy przy inwentaryzacji

Grupa Progres
Włocławek
praca stacjonarna
2439 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:
• Skanowanie i liczenie towaru

Termin pracy: 12-13.09.2017

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność w wyżej wymienionym terminie w godzinach nocnych od 22:00-5:00/6:00
• Pełnoletność

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
• Stawka: 13 zł - 15 zł brutto/h