Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

Avenga
lubuskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1124 dni temu
Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Miejsce pracy: woj. lubuskie
Nr ref.: OŁ/PHP/03
Dwa zespoły do których szukamy pracowników:

Pierwszy zespół będzie odpowiedzialny za zbudowanie nowego modułu w istniejącej aplikacji pozwalającego budować moduły szkieletowe dla definiowanej zawartości (czyli np. szkielety stron w katalogach, ulotkach itp. które później będą wypełniane konkretna treścią)

Drugi zespół będzie zajmował się integracją z aplikacją "Periscope" (Periscope is an American live video streaming app for Android and iOS) w celu importowania video oraz powiązanych z nimi danych do naszej aplikacji.

Zakres obowiązków dla PHP Developera:
  • Wsparcie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
  • Analiza projektu na wstępnym etapie wdrożenia
  • Stworzenie lub aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z grupą DevOps’ów w celu utworzenia Pipeline w Azure DevOps
  • Refaktoryzacja kodu
  • Code Review
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Pomoc innym, mniej doświadczonym członkom zespołu
Wymagania:
  •  Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów typu Enterprise
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w istniejący projekt
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Komunikatywny język angielski (codzienna komunikacja z USA)
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych dla dużych systemów
  • Umiejętność pracy zarówno z UI jak i back-endem
  • Systemy Cache’ujące (np. Reddis)
  • Frameworki (Laravel)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu np. PHPUnit
  • MySQL/PostgreSQL/MariaDB
  • Umiejętność korzystania z Composer’a
  • Znajomość Docker’a

Praca 100% zdalnie, UoP lub B2B, różnorodne benefity: ubezpieczenie, ok system, lux med

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko PHP Developer.