Piaskarz - Metalizator - Malarz natryskowy

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

3 dni temu

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

Miejsce pracy: BELGIA, HOLANDIA

Obowiązki:
  • Piaskowanie i Metalizacja
  • Przygotowanie powierzchni do konserwacji i malowania
  • Malowanie (wyrabianie)
  • Malowanie ciśnieniowo-natryskowe - mile widziane
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w zawodzie
  • Mile widziany certyfikat VCA, Norsok M501
  • Mile widziany ważny paszport
  • Gotowość do prac rotacyjnych
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

KONTAKT TELEFONICZNY
tel. 58 340 15 75
kom. 667 943 404; 661 420 390

Przesłanie CV oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Muehlhan Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest Muehlhan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul.Bronowicka 27. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Muehlhan Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym. Zajmuje się budową konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu, głównie dla okrętownictwa i budownictwa przemysłowego oraz wykonuje usługi spawalnicze, monterskie, ślusarskie izolacyjne i malarskie.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny