Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz ciastowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
1067 dni temu

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki | Numer ref.: CIA/063/KWO

Stała praca, podstawa + premia!

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: podstawa + premia + dodatki
  • Benefity Premium: dofinansowanie ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego, sportowego, zniżki na firmowe produkty, dostęp do ciepłych napojów i świeżych produktów firmy, karta lunchowa, dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania

  • Wiedza praktyczna z zakresu technologii produkcji pieczywa
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Dobór i przygotowywanie surowców do produkcji
  • Przygotowanie ciast i półproduktów zgodnie z recepturami i planami produkcji
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakościowa i ilościowa na poszczególnych etapach produkcji

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści ’PIEKARZ’ pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.