Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Raniżów
praca stacjonarna
dziś wygasa14 dni temu
Piekarz
Miejsce pracy: Raniżów
Numer: StPr/24/0301
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odb. stażu I zm. 4:00 do 12:00, II zm. 12:00 do 20:00. 1.Zapoznanie się z przepisami BHP i ppoż., przejście instruktażu na stanowisku pracy. 2.Zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty. 3.Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i regulaminem pracy w Spółdzielni. 4.Zapoznanie się z przygotowaniem surowców piekarskich do procesu produkcji pieczywa (przesiewanie mąki, sporządzenie roztworu soli, drożdży, rozpuszczanie tłuszczu itp.). 5.Zapoznanie się z prowadzeniem rozczynów i kwasów oraz ciast żytnich, pszennych oraz mieszanych. 6.Przygotowanie ciasta do wypieku, oraz wypiek ciast różnych gatunków. 7.Rozważanie ciasta na sztuki o odpowiednim ciężarze, formowanie sztuk i odstawianie do fermentacji końcowej. 8.Załadunek pieczywa do komór wypiekowych. 9.Przesadzanie, wysadzanie i nawilżanie pieczywa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Raniżów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Grażyna Posłuszny
g.posluszny@kolbuszowa.praca.gov.pl
172271790

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej