Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

HiH Przychodnia s.c.

Dolnośląskie

214 dni temu

Ogłoszenie numer: 1840508, z dnia 2017-11-17

HiH Przychodnia s.c. to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Nasza Przychodnia zajmuje się głównie Opieką Medyczną dla Firm, współpracą z towarzystwami ubezpieczeniowymi i Medycyną Pracy. Nie współpracujemy z NFZem. Obsługujemy ponad 500 firm z województwa dolnośląskiego z każdej branży, oraz wszystkie TU obecne na Dolnym Śląsku.

W kwietniu 2017 r. zmieniliśmy siedzibę. Obecnie Nasza Przychodnia znajduje się w "Długosza Business Park" w nowym biurowcu o najwyższym standardzie.

Atmosfera pracy jest przyjazna i rodzinna a klienci zadowoleni ze współpracy. :)

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy Pielęgniarki / Pielęgniarza do pracy w gabinecie "zabiegowym" w Przychodni zajmującej się opieką medyczną dla firm.

Praca w gabinecie zabiegowym: przygotowywanie dokumentacji medycznej, pobieranie krwi, EKG spoczynkowe, spirometria.

Wymagania

  • uprawnienia pielęgniarskie
  • mile widziane: kurs Medycyny Pracy lub doświadczenie, kurs EKG lub doświadczenie, znajomość j. angielskiego lub ukraińskiego

Oferujemy

  • pracę w miłym przyjacielskim zespole,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • dobre wynagrodzenie, perspektywy podwyżek, premie (świąteczne, uznaniowe)
  • szkolenia

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)