Pilarz / Pielęgniarz drzew

DENDROSERWIS

Zachodniopomorskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4533929, z dnia 2021-05-03

Usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni (wycinka, przycinka drzew, koszenie traw, nasadzenia drzew).

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Obsługa sprzętu alpinistycznego, obsługa pilarki spalinowej (operowanie sprzętem, wymiany łańcucha i części, czyszczenie i konserwacja piły)
  • Wycinka i przycinka drzew
  • Wycinka, chirurgia drzew pod linami elektroenergetycznymi
  • Praca na wysokościach

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: podstawowe, zawodowe, brak

Uprawnienia:

  • Obsługa pilarek spalinowych (pilarz/drwal),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: prawo jazdy C, C+E, uprawnienia elektryczne "E", dozoru "D", do prac na wysokości.

Oferujemy

  • Praca na jedną zmianę (godz. 7:00-16:00).
  • Umowa o pracę na czas próbny (*kolejna umowa - umowa na czas określony)
  • Wynagrodzenie - 6 000,00 zł brutto z możliwością zakwaterowania (+ premia uznaniowa).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Praca Pracownik fizyczny