Najnowsze oferty pracy

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    LUX MED Sp. z o.o.   Kraków, ul. Pilotów 2, (Centrum Diagnostyczne)    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu
    2 dni
    Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka znajdującej się przy ul. Pilotów 2 w Krakowie. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;...
Zobacz więcej ofert pracy

Pilot lotnictwa

Urząd Morski w Gdyni
Gdańsk
praca stacjonarna
1167 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 75190

Warunki pracy

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań: - wysiłek fizyczny - praca w terenie - praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych: w powietrzu - krajowe wyjazdy służbowe - zagraniczne wyjazdy służbowe Czynniki szkodliwe i warunki uciążliwe dla zdrowia: - praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie - hałas - drgania mechaniczne/wibracja ogólna - promieniowanie niejonizujące - strefa bezpieczna - zwiększone lub obniżone ciśnienie atmosferyczne - zmienne warunki atmosferyczne: praca w terenie Narzędzia i materiały pracy: - komputer Infrastruktura - bariery architektoniczne: - brak windy - brak podjazdu - brak schodołazu - toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - drzwi nieodpowiedniej szerokości - brak miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • wykonuje czynności lotnicze pilota na statku powietrznym zgodnie z decyzją dowódcy statku powietrznego
  • wykonuje czynności dowódcy statku powietrznego w przypadku powierzenia funkcji dowódcy statku powietrznego
  • wykonuje loty w ramach powietrznego monitorowania środowiska morskiego
  • wypełnia dokumentację lotniczą związaną z wykonywanymi lotami, aktualizuje procedury i instrukcje lotnicze urzędu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze pilotowanie samolotów (minimum 200 godzin nalotu ogólnego, w tym minimum 70 godzin nalotu jako dowódca)
  • licencja pilota samolotowego zawodowego
  • uprawnienia do wykonywania lotów IR (A) na samolotach wielosilnikowych
  • zaliczony egzamin teoretyczny do licencji liniowej (ATPL „frozen”)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2 wg ESOKJ (poziom min. 4 zgodnie z pkt 1.2.9.4 Załącznika 1 ICAO)
  • znajomość przepisów dotyczących lotnictwa w zakresie wykonywanych zadań
  • znajomość przepisów dotyczących ruchu lotniczego w zakresie wykonywanych zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • uprawnienia do wykonywania lotów na samolotach wielosilnikowych w załodze wieloosobowej (MCC course)
  • znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska w zakresie wykonywanych zadań