Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pokojówka / Pracownik hotelu

W&F Detacheringen BV

Małopolskie

75 dni temu

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • sprzątanie pokoi
  • dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych,
  • wymiana pościeli i ręczników
  • sprzątanie pomieszczeń publicznych na terenie hotelu
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • od osób na tym stanowisku oczekujemy wysokiej kultury osobistej
  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem w okolicy Eindhoven,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • 36 h tydzień pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Poznaj stanowisko: Pokojówka

Pokojówka to osoba zatrudniona w hotelu lub obiekcie o zbliżonym charakterze prowadzonej działalności i odpowiedzialna za utrzymanie wynajmowanych pokojów w nienagannej kondycji i czystości. Do codziennych obowiązków pokojówki będzie więc należeć sprzątanie pokoju pod nieobecność gości, dostarczanie pościeli, ręczników, środków czystości, i temu podobnych elementów wyposażenia pokoju, a ...
Pokojówka Praca Pokojówka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1931)
Radom (159)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (67)