Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator ds. Geotechnicznych

    MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.   Babica    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    6 dni
    Opis stanowiska Weryfikacja dokumentacji geologicznej/geotechnicznej (DGI, DH, DBPG) oraz projektów wykonawczych i technologicznych w zakresie koniecznego monitoringu. Kontrola wykonywania prac podwykonawców w zakresie monitoringu geotechnicznego /hydrologeologicznego ( monitoring portali,...
Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Geologa

IPK Sp. z.o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1989 dni temu

Klient IPK Sp. z o. o. - niemiecka firma świadcząca usługi z zakresu geologii, geo- i hydrotechniki, wykonująca dokumentacje badań podłoża oraz dokumentacje hydrogeologiczne poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • pomoc przy przewozie i obsłudze maszyn
  • realizacja prac wiertniczych
  • pomoc geologowi w poborze prób gruntu
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne
  • prawo jazdy kategorii C
  • gotowość do pracy w terenie
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • Zwrot kosztów dojazdów i zakwaterowanie w czasie pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.