Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik montera rusztowań / Monter rusztowań

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Opolskie

10 dni temu

Miejsce pracy: Niemcy

W związku z ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy osób chętnych do przyuczenia na stanowisko pomocnika montera rusztowań.

Oferujemy bezpłatny, tygodniowy kurs przygotowania do zawodu.

Gwarantowana  praca na rafineriach Shell, BP, Miro do 2023.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
  • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobycia nowych doświadczeń
  • Brak lęku wysokości
  • Dobry stan zdrowia / ogólna sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
  • Skrupulatność  i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Proponujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość odbycia kursu przygotowawczego do zawodu pomocnika montera rusztowań i w późniejszym czasie zdobycia uprawnień montera rusztowań (polskich i holenderskich)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Transport i zakwaterowanie
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Bogaty pakiet socjalny

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter