Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik w dziale obróbki metalu (k/m)

Concept Plus Sp. z o. o.

Opolskie

118 dni temu

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta z branży odlewnictwa aluminium pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia: Oldenzaal

Zakres obowiązków:
  • Standardowe czynności w zakresie odlewnictwa

  • Obsługa maszyn

  • Mechaniczna obróbka metali

  • Kontrola jakości

  • Ewentualnie dalsza obróbka

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
  • Zaangażowania w pracę
  • Doświadczenie w obróbce metalu mile widziane, ale zatrudnienie osoby bez doświadczenia także możliwe
  • Wytrzymałości fizycznej
  • Zdolności do pracy w grupie
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
Na co możesz liczyć z naszej strony:
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres
  • Umowę na warunkach holenderskich (wiekówka nie obowiązuje)
  • Wynagrodzenie w wysokości od 9,67  brutto/h w zależności od doświadczenia, po roku 11,41  brutto/h
  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Komfortowe zakwaterowanie po stronie niemieckiej

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Pracownik Pomocniczy Praca Pracownik Pomocniczy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1799)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (21)