Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    13 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Power BI Developer

Nigel Frank International
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2196 dni temu

Jeśli chcesz pracować w nieformalnym, zorientowanym na wyniki zespole z najlepszymi programistami

Jeśli jesteś otwarty i gotowy na wyzwania
Jeśli masz ochotę uczestniczyć w międzynarodowych projektach

To jest to praca o której zawsze marzyłeś!

Nr ref.: 29.03JP
 Zadania i obowiązki
  • Opracowanie unikalnego i innowacyjnego rozwiązania Business Intelligence opartego na technologii PowerBI, zapewniającego praktyczne informacje dla pracowników w centrach obsługi, zapewnia funkcje wyszukiwania danych i drążenia danych w razie potrzeby
  • Wykorzystanie pakietu PowerBI do tworzenia, utrzymywania i publikowania raportów, pulpitów nawigacyjnych, kart wyników i innych informacji wizualnych,
  • Utrzymanie wysokiej wydajności rozwiązań PowerBI i upewnienie się, że nie mają one negatywnego wpływu na wydajność bazy danych operacyjnych (ocena wpływu na wydajność i proponowanie alternatywnych rozwiązań w razie potrzeby),
  • Przestrzeganie właściwych standardów kodowania, testowania i dokumentacji,
  • Ścisła współpraca z kolegami z Polski i z zagranicy w celu realizacji zaplanowanych celów zespołu.
Kwalifikacje
  • Minimum 2 lata doświadczenia programistycznego PowerBI i / lub równoważne doświadczenie w projektowaniu stron WWW / BI w środowisku międzynarodowym,
  • Microsoft SSRS, doświadczenie Power BI,
  • Eksperymenty dotyczące analizy danych (DAX),
  • Pojęcia dotyczące relacyjnych baz danych i modeli magazynowania danych,
  • Język SQL (Microsoft SQL Server, Transact SQL) i SQL Performance Optimization,
  • Koncepcje i techniki wizualizacji danych,
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie,
  • Silny język angielski zarówno w mówieniu, jak i pisaniu,
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne,
  • Pozytywna postawa "może zrobić" i nastawienie na jakość,
  • Zdolność do szybkiego uczenia się.
Co oferuje klient
  • Umowa o pracę,
  • Solidne, konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Praca w środowisku wielonarodowym i wielokulturowym przy projektach międzynarodowych,
  • Praca w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Praca w dogodnej lokalizacji, blisko centrum,
  • Współfinansowane kursy językowe,
  • Dodatkowe szkolenia oraz certyfikacje.