Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Mielec
Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Mielec
praca stacjonarna
9 dni temu
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0433
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie danych niezbędnych do tworzenia dokumentacji w obszarze BHP i ochrony środowiska, uzupełnianie rejestrów badań pomiarów środowiska pracy i nadzór przy współudziale jednostek akredytowanych nad przebiegiem badań, dokonywanie przeglądów na stanowiskach pracy i tworzenie raportów po przeglądach, nadzór nad miejscem gromadzenia odpadów selekcji i segregacji odpadów, współdziałanie w wypełnianiu obowiązków w obszarze bezpieczeństwa pracy, współudział w ocenie ryzyka zawodowego i realizacja dokumentacji z tym związanej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie - mile widziane technik BHP, umiejętność sprawnej obsługi komputera, drukarki, kserokopiarki, umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint).

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu