Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownica / Pracownik serwisu sprzątającego biura

Belbau Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2266914, z dnia 2019-02-01

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Krakowie. Prowadzimy działalność na terenie Polski oraz Belgi. Świadczymy profesjonalne usługi porządkowe w biurach, siedzibach firm oraz sklepach.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, zawierające bezpłatne zakwaterowanie, samochód służbowy oraz atrakcyjne zarobki.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Pracownik serwisu sprzątającego biura.

Preferowana płeć to kobiety.

Praca w Belgii w rejonie miasta DIEST.

Sprzątanie biur oraz sklepów.

Praca w dwuosobowych zespołach.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • język angielski w stopniu umozliwiającym porozumiewanie się.

Oferujemy

  • stałą pracę na podstawie umowę o pracę na cały etat
  • wynagrodzenie 8,3 euro netto na godzinę (po 6 miesiącach podwyżka)
  • możliwość pracy w nadgodzinach - powyżej 40 godzin tygodniowo
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju w wyposażonym mieszkaniu,
  • samochód służbowy do dyspozycji dla dwóch osób,
  • koszty dojazdów do pracy opłacone przez pracodawcę,
  • zwrot kosztów podróży na trasie Polska-Belgia w czasie urlopów,
  • wsparcie ze strony biura w Polsce i Belgii.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Pracownik Sprzątający Praca Pracownik Sprzątający

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (52)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (229)
Toruń (122)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2342)
Radom (167)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (91)