Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik administracyjno-kadrowy
BGR Technika Sp. z o. o. sp. k.
Jelonek - Suchy Las
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
53 dni temu

Ogłoszenie numer: 5166051, z dnia 2021-07-28

Miejsce pracy: wielkopolskie / Jelonek - Suchy Las

Opis stanowiska

  • wprowadzanie, uzupełnianie i aktualizacja danych w bazach Spółek
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej
  • wsparcie w legalizacji pracy cudzoziemców oraz osób  pracujących za granicą
  • nadzór nad flotą samochodów służbowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie. preferowane wyższe
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy min. 1 rok
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym