Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik administracyjno-techniczny

Convergys

Lublin

110 dni temu

Jesteśmy amerykańską korporacją, zajmujemy się zarządzaniem relacjami z klientami, zatrudniamy 130 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Obecnie do naszego oddziału w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku;
  • Dbanie o to by obiekt wyglądał jak nowy poprzez realizowanie zaplanowanych, korygujących i operacyjnych działań związanych z jego utrzymaniem;
  • Zapewnienie kontroli technicznych i okresowych przeglądów nieruchomości oraz urządzeń stanowiących wyposażenie techniczne;
  • Administrowanie kartami wstępu dla pracowników firmy;
  • Dbanie o oprawę spotkań firmowych;
  • Pomoc innym działom w bieżących sprawach;
  • Nadzór nad firmą sprzątającą;
  • Nadzór nad monitoringiem budynku;
  • Zamawianie materiałów biurowych i eksploatacyjnych;
  • W razie potrzeby, możliwość dyżuru.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe/ techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w technicznej obsłudze nieruchomości;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi;
  • Kreatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Operatywność i wysoki poziom motywacji do pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w podobnym sektorze / CC;
  • Uprawnienia elektryczne mile widziane.
Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet socjalny (bezpłatna karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki u naszych partnerów biznesowych);
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań;
  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
To jeszcze nie koniec korzyści…
Dodatkowo gwarantujemy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Convergys International Sp. z o.o., al. Wojska Polskiego 62, 70-470 Szczecin, w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. po. 922 z późn. zm.)”

Poznaj stanowisko: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Praca Administrator Nieruchomości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (539)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (744)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (56)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (105)
Nysa (18)