Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tłumacz Małopolskie
Pracownik administracyjny / Tłumacz języka rosyjskiego

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
małopolskie, Wieprz k. Andrychowa
praca stacjonarna
1149 dni temu

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Miejsce pracy: Wieprz k. Andrychowa

Wymagania:
  • biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (wymóg podstawowy),
  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem,
  • doświadczenie w tłumaczeniach,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie w pracę,
  • prawo jazdy kat. B
Zadania:
  • tłumaczenie pism i dokumentacji z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie,
  • kontakt z klientami,
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami w roli tłumacza,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • zapewnianie wewnętrznego obiegu dokumentów,
  • współpraca z innymi działami firmy
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • przeszkolenie w zakresie oferty produktowej,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Poznaj

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.