Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Biura

Fructoplant Sp. z o.o.
mazowieckie, Gąbin / pow. Płocki
praca stacjonarna
6143 dni temu

Ogłoszenie numer: 32054, z dnia 2007-08-02

FRUCTOPLANT Sp. z o.o. jest młodą firmą działającą w branży ogrodniczej, zajmującą się produkcją, konfekcją, dystrybucją produktów szkółkarkich. Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym.

Miejsce pracy: mazowieckie, Gąbin / pow. Płocki

Nr Ref.: 1/fru

Opis stanowiska

Obsługa Biura, Współorganizowanie pracy przedsiębiorstwa, Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, Znajomość obsługi komputera i oprogramowania środowiska Windows i Office, Obsługa urządzeń biurowych, Kreatywność, Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, Prawo jazdy kat.B. Poszukujemy osób z powiatów Płockiego, Gostyninskiego, Kutnowskiego lub Sochaczewskiego

Oferujemy

Stałą umowę o pracę. Praca w trybie zespołowym, Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, Pracę w kontaktach międzynarodowych, Indywidualny wpływ na strategię i postrzeganie firmy, Telefon komórkowy, Możliwość nienormowanego czasu pracy,