Pracownik Biurowy [rekrutacja online]

PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skarżysko-Kamienna

5 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3285130, z dnia 2020-03-31

MESKO - NET Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy
poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Skarżysko-Kamienna

Opis stanowiska

  • administracja biurowa: obsługa korespondencji, przygotowanie: umów, ofert, pism i sprawozdań
  • prowadzenie listy obecności pracowników i ewidencji czasu pracy
  • kontrola sprawnego funkcjonowania biura
  • ścisły kontakt z Biurem Rachunkowym

Wymagania

  • zwinięte umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność oraz sprawna organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
  • pakiet świadczeń: świadczenie urlopowe, dodatek za wysługę lat, ubezpieczenie grupowe

Rekrutacja prowadzona jest online.

Poznaj

Mesko-Net Sp. z o.o. powstało w 2001 roku w procesie restrukturyzacyjnym MESKO S.A. na wydzielonej części jego majątku. Wraz z przejmowaną infrastrukturą teletechniczną Firma przejęła doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę z dużym potencjałem wiedzy w zakresie kompleksowej obsługi teletechnicznej i teleinformatycznej dużych przedsiębiorstw. W zakresie działania spółki, między innymi, znajduje się kompleksowa obsługa teletechniczna oraz teleinformatyczna Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która jako Grupa Kapitałowa przemysłu obronnego wymaga od usługodawcy doświadczenia, wysokich kwalifikacji i rzetelności wykonania oraz stosownych Certyfikatów Bezpieczeństwa.

Jako niezależny podmiot gospodarczy, firmę naszą cechuje elastyczność i szybkość reakcji w zakresie zarówno obsługi, konserwacji, wykonawstwa i projektowania inwestycji, które realizowane były m.in. MESKO S.A. od początku działalności spółki Mesko-Net. Najważniejszym atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska, zapewniająca nie tylko doradztwo i projektowanie systemów, ale też wsparcie techniczne i bieżący serwis instalacji.

Mesko-Net Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania dla zwiększenia bezpieczeństwa ochranianych obiektów, poprawy obsługi i zwiększenia zadowolenia z użytkowania naszych systemów.
Planujemy inwestować w rozwój technologiczny, organizacyjny i osobowy, zwiększać wiedzę fachową i umiejętności, poprawić system zarządzania aby poprawić pozycję firmy w regionie.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu