Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik biurowy

AWEXIM sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa/ Ursynów, okolice stacji kolejowej Jeziorki
praca stacjonarna
4685 dni temu

Ogłoszenie numer: 157522, z dnia 2011-07-18

Awexim Sp. z o.o., polski przedstawiciel firm Tungaloy, Botek, Ingersoll, Nachi i inne - światowych liderów w produkcji narzędzi skrawających poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa/ Ursynów, okolice stacji kolejowej Jeziorki

Opis stanowiska

Obsługa dokumentowa kupowanych i sprzedawanych dla zakładów przemysłowych narzędzi:

  • sporządzanie zamówień w języku angielskim na podstawie danych przekazanych przez handlowców,
  • sprządzanie dokumentów po dostawie,
  • wysyłka do ostatecznego odbiorcy,
  • różne prace biurowe pomocnicze.

Praca na czas określony - zastępstwo na 10 miesięcy

Wymagania

  • obsługa komputera,
  • język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto do 2500zł
  • praca na zastępstwo - 10 miesięcy