Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Biurowy

QMAR

Kujawsko-pomorskie

128 dni temu

Ogłoszenie numer: 1947621, z dnia 2018-04-13

Dynamicznie rozwijający się producent chemii budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne pracowników Działu.
  • Koordynowanie pracy biura.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Kontakt z odbiorcami na rynku międzynarodowym.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Znajomość drugiego języka dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy z komputerem (MS Office).
  • Mile widziana obsługa programów księgowych (Subiekt GT).
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (674)
Wałbrzych (41)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (684)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1479)
Radom (54)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (107)
Nysa (6)